Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 31.03.2021

УЗ підняла ставку орендної плати за піввагони на 20%

АТ «Укрзалізниця» затвердило нові ставки плати за користування вагонами «Центру транспортної логістики» (ЦТЛ) на квітень. Про це заявив Валерій Ткачов, заступник директора департаменту з комерційної роботи УЗ.

Нова ставка плати за використання піввагонів і хопер-піввагонів умовного типу 5982 піднялася з 500 грн на добу за березень до 600 грн на добу вже у квітні. Вартість користування окатишевозами ЦТЛ становить також 600 грн на добу.

Нагадаємо, що наприкінці 2020 року правління «Укрзалізниці» затвердило новий Порядок встановлення і перегляду ставок плати за використання власних вагонів. Зокрема, були встановлені три типи ставок плати: гранична, маржинальна й фактична.

У січні 2021 року залізничний перевізник представив нову методику з визначення ціни оренди власних вагонів. «Укрзалізниця» планує зробити ціноутворення гнучкішим і повернути свої позиції на ринку вантажоперевезень.

Пізніше УЗ заявила про намір  запропонувати у квітні єдиний логістичний тариф на доставку вантажів. У такий спосіб підприємство хоче припинити бути для ринку «вагонною компанією».

gmk.center