Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 05.04.2022

УЗ скасує платежі за затримку вантажних вагонів на період воєнного стану

Керівництво компанії вказало кілька виняткових умов, які є підставою для звільнення від платежів

АТ «Укрзалізниця» ухвалило рішення скасувати платежі за затримку вантажних вагонів під час дії воєнного стану. Про це заявив Валерій Ткачов, заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Telegram-каналі «ЖД Логістика».

«Керівництво УЗ прийняло важливе рішення про звільнення замовників послуг перевезення від сплати/плати за користування вагонами та інших зборів/плат за наявності виняткових умов та дії воєнного стану», – написав Валерій Ткачов.

Він також навів перелік виняткових умов, які є підставою для звільнення замовників послуг від обов’язку вносити плату за користування вантажними вагонами та контейнерами та зборів/плат УЗ під час дії воєнного стану в Україні. Зокрема, під час користування вагоном (контейнером) не включається час затримки вагона (контейнера), що виник у випадках:

  • запровадження перевізником тимчасових обмежень станції призначення після прийняття вантажу до перевезення. У такому разі в час використання вагона не включається час з моменту введення тимчасових обмежень до припинення дії таких обмежень або до моменту видачі наказу про переадресацію вантажу;
  • запровадження комендантської години на території, на якій розташована станція відправлення та/або станція призначення. У такому разі в час користування вагоном не включається час дії комендантської години за місцезнаходженням станції;
  • проведення бойових дій або тимчасової окупації збройними формуваннями Російської Федерації території, на якій розташована станція відправлення та/або станція призначення та/або будь-яка станція на шляху прямування. У такому разі в час використання вагоном не включається час ведення бойових дій, тимчасової окупації території збройними формуваннями Російської Федерації, протягом якого була відсутня фактична можливість надання послуг перевізником;
  • прийняття Державною митною службою України (або іншими органами державного контролю) рішення про простій працівників певних територіальних органів, у зв’язку з чим територіальні органи тимчасово не здійснюють митне та інше оформлення вантажів на станціях відправлення та призначення. У такому разі в час користування вагоном не включається час безпосередньо пов’язаний з митним оформленням або отриманням інших дозволів та сертифікатів від органів державного контролю.

У всіх цих випадках замовник звільняється від плати за використання вагонів за час існування таких обставин.

Вказані вище обставини засвідчуються актом загальної форми ГУ-23. Акти загальної форми ГУ-23, складені у разі затримки вагонів на указаних вище підставах, мають містити конкретний опис обставин, що стали підставою для затримки вагонів та складання Акту.

Акт загальної форми ГУ-23 є підставою не враховувати в час користування вагоном час існування обставин, зазначених вище.

 

gmk.center