Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.09.2023

УЗ за 8 місяців відновила майже 170 км колій

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» за підсумками січня-серпня 2023 року відновила капітальним та середнім ремонтом майже 170 км колій. Про це йдеться у пресрелізі на сайті філії.

Так, впродовж 8 місяців колійники магістралі виконали капітальний ремонт 78,3 км колій, зокрема 59,5 км на нових матеріалах, та 18,8 км – на старопридатних. Ще 88,1 км колій було відновлено середнім ремонтом.

Також було проведено заміну 21 стрілочного переводу на нові. Встановлено 28 старопридатних стрілочних переводів, виконано середній ремонт 82 стрілочних переводів.

«У поточному році силами підрозділів «Укрзалізниці» було проведено капітальний ремонт колії на перегоні Деражня – Комарівці протяжністю понад 20 км Під час виконання робіт були задіяні колійні машини тяжкого типу та рейкозварювальні машини, що забезпечили вкладання довгої безстикової колії. Завдяки цьому збільшено швидкість руху пасажирських поїздів до 120 км/год, що прискорює час поїздки пасажирів та доставки важливих вантажів», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у червні-липні на перегоні Вишневе – Київ-Волинський проведено капітальний ремонт колії та капремонт стрілочних переводів по станції Київ-Волинський. Також було відновлено залізничний переїзд по ст. Вишневе.

Зазначимо, «Придніпровська залізниця» протягом січня-червня 2023 року відремонтувала 86,3 км колії та 44 стрілочних переводи. Ремонти дозволили відкрити для руху 58 колій та 86 стрілочних переводів та підвищити швидкість курсування поїздів на окремих ділянках та напрямках.

 

minprom.ua