Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 31.08.2020

В аеропорту “Бориспіль” розпочала роботу інспекція з паркування

8 серпня 2020 року, в Міжнародному аеропорту “Бориспіль” почала працювати інспекція з паркування, яка є спільною ініціативою ДП МА «Бориспіль» та Гірської сільської ради. Інспектори, як і співробітники Національної поліції, фіксуватимуть порушення правил зупинки, стоянки, паркування у режимі фотозйомки (відеозапису) на території аеропорту.

Про це повідомили у пресслужбі аеропорту Бориспіль.

До їх повноважень входить: розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою і шостою статті 122, частинами першою, другою та восьмою статті 1521 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накладати адміністративні стягнення.

Наразі інспектори проводять роз’яснювальну роботу з водіями та роздають пам’ятки, які попереджають, що у випадку розташування транспортного засобу з ознаками адміністративного правопорушення, інспекторами будуть накладатись штрафи у відповідності до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Штрафуватимуть за:

  • порушення правил зупинки, стоянки (частини перша, третя та шоста статті 122 КУпАП)
  • порушення правил паркування транспортних засобів (частини перша, друга та восьма статті 152КУпАП)

Радимо водіям дотримуватись Правил дорожнього руху та Правил паркування, здійснювати зупинку та стоянку у дозволених місцях та користуватись паркувальними майданчиками, на кожному з яких надається визначений час для безкоштовного паркування.