Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.09.2021

В аеропорту «Харків» планують створити ремонтну базу для авіалайнерів

У реалізацію проєкту Avia Solutions Group має намір інвестувати близько €24 млн

У міжнародному аеропорту «Харків» планують створити базу для обслуговування і ремонту авіалайнерів класу Boeing-737/Airbus-320. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на прес-службу компанії, що управляє аеропорту New Systems AM групи DCH.

У реалізацію проєкту Avia Solutions Group і входить у неї компанія FL Technics інвестують близько €24 млн.

Сервісно-ремонтна платформа складатиметься з 8 ангарів, додаткових складських і майстерень приміщень загальною площею 26 тис. кв. м. Це дасть змогу створити в Харкові близько 1,5 тис. додаткових робочих місць.

Компанія FL Technics є єдиним оператором на території України, який володіє європейськими сертифікатами на ремонт техніки, яку використовують в авіакомпаніях Європи та світу.

«Ми прийняли рішення, що необхідно побудувати новий об’єкт у Харкові з ремонту авіаційної техніки. На території України це буде найбільший об’єкт з ремонту авіатехніки», – заявив Володимир Васильченко, гендиректор керуючої компанії аеропорту New Systems AM групи DCH.

Avia Solutions Group здійснює лізингові операції й торгівлю літаками, технічне обслуговування, ремонт і капремонт повітряних суден, навчання льотного складу, а також надає послуги у сфері транспортної авіації.

Історія Avia Solutions починається з 2005 року, з приватизації національної авіакомпанії Литви Lietuvos nacionalinės («Литовські авіалінії»). У 2010 році FL Technic отримала сертифікат базового обслуговування авіалайнерів Boeing 737. У 2018 році дочірня компанія, Baltic Ground Services заснувала в Україні компанію з оренди залізничних вагонів – BGS Rail.

Згідно з недавніми публікаціями іноземних профільних видань, Нью-Йоркська інвестиційна компанія Certares Management прийняла рішення спрямувати до структурованого акціонерного капіталу Avia Solutions Group €300 млн.

Двома тижнями раніше Компанія LTG Cargo Ukraine, яка належить литовському національному вантажному оператору LTG Cargo, уклала угоди з Миколаївським і Полтавським тепловозоремонтними заводами з обслуговування та ремонту локомотивів компанії в Україні.

 

gmk.center