Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.09.2021

В аеропорту «Харків» планують створити ремонтну базу для авіалайнерів

У реалізацію проєкту Avia Solutions Group має намір інвестувати близько €24 млн

У міжнародному аеропорту «Харків» планують створити базу для обслуговування і ремонту авіалайнерів класу Boeing-737/Airbus-320. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на прес-службу компанії, що управляє аеропорту New Systems AM групи DCH.

У реалізацію проєкту Avia Solutions Group і входить у неї компанія FL Technics інвестують близько €24 млн.

Сервісно-ремонтна платформа складатиметься з 8 ангарів, додаткових складських і майстерень приміщень загальною площею 26 тис. кв. м. Це дасть змогу створити в Харкові близько 1,5 тис. додаткових робочих місць.

Компанія FL Technics є єдиним оператором на території України, який володіє європейськими сертифікатами на ремонт техніки, яку використовують в авіакомпаніях Європи та світу.

«Ми прийняли рішення, що необхідно побудувати новий об’єкт у Харкові з ремонту авіаційної техніки. На території України це буде найбільший об’єкт з ремонту авіатехніки», – заявив Володимир Васильченко, гендиректор керуючої компанії аеропорту New Systems AM групи DCH.

Avia Solutions Group здійснює лізингові операції й торгівлю літаками, технічне обслуговування, ремонт і капремонт повітряних суден, навчання льотного складу, а також надає послуги у сфері транспортної авіації.

Історія Avia Solutions починається з 2005 року, з приватизації національної авіакомпанії Литви Lietuvos nacionalinės («Литовські авіалінії»). У 2010 році FL Technic отримала сертифікат базового обслуговування авіалайнерів Boeing 737. У 2018 році дочірня компанія, Baltic Ground Services заснувала в Україні компанію з оренди залізничних вагонів – BGS Rail.

Згідно з недавніми публікаціями іноземних профільних видань, Нью-Йоркська інвестиційна компанія Certares Management прийняла рішення спрямувати до структурованого акціонерного капіталу Avia Solutions Group €300 млн.

Двома тижнями раніше Компанія LTG Cargo Ukraine, яка належить литовському національному вантажному оператору LTG Cargo, уклала угоди з Миколаївським і Полтавським тепловозоремонтними заводами з обслуговування та ремонту локомотивів компанії в Україні.

 

gmk.center