Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 14.06.2022

В Академії аграрних наук прогнозують стабілізацію цін на гречку восени

Врожай гречки цьогоріч буде на рівні торішнього, а ціна на цю крупу стабілізується восени.

Таку думку висловив заступник директора з наукової роботи національного центру Інститут аграрної економіки Микола Пугачов, передає Укрінформ із посиланням на Національну академію аграрних наук.

Зазначається, що у 2021 році в Україні зібрали 110 тисяч тонн гречки. За прогнозом, у 2022 році врожай цієї культури може бути меншим на 10-15%.

“Наш врожай забезпечить до 2,5 кг гречки на одного громадянина. Це не критична ситуація, але потрібно буде дочекатися нового врожаю. Починаючи з вересня буде стабільність цін – на рівні 65-70 грн за кілограм крупи гречаної. Це якщо будуть проблеми з імпортом. А якщо забезпечимо достатньо імпортної крупи, ціна на гречку може зменшитися до 50 грн за кілограм, можливо, навіть і менше”, – прогнозує Пугачов.

За словами експерта, середньостатистичний українець споживає 3-4 кг гречаної крупи на рік. При цьому різницю між внутрішнім виробництвом і споживанням Україна раніше задовольняла за рахунок імпорту з росії, а також Казахстану.

Зараз мережі шукають нових постачальників, зокрема, російську гречку цілком може замінити польська чи литовська.

Як повідомлялося, за даними Нацбанку, у травні сирі продукти харчування здорожчали на 28,9% р/р. Відчутно здорожчали крупи, зокрема гречка і рис, унаслідок вичерпання запасів та скорочення постачань.

Станом на 9 червня аграрії засіяли гречкою 74,9 тис. га.

 

www.ukrinform.ua