Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.09.2021

В АМПУ розповіли, як спростять процедуру оформлення вантажів у портах

Cпрощення процедур оформлення вантажів у портах – не менш важливе питання, ніж будівництво нових терміналів та залучення інвестицій.

Про це повідомляє пресслужба АМПУ.

Керівництво МІУ оголосило курс на дерегуляцію процедур в портовій галузі. Це друга фаза дерегуляції. Перша була в 2015 році, тоді вдалося скасувати роботу комісій на суднах і перейти до огляду суден за принципами аналізу ризиків та впровадити електронне оформлення приходу суден».

Як підкреслив директор Департаменту організації роботи портів ДП «АМПУ» В`ячеслав Вороной, у планах – завершення впровадження електронного оформлення суден відповідно до світових стандартів. Йдеться про впровадження електронного блоку відходу судна, забезпечення інтеграції з митною службою в розрізі автоматичного обміну даними.

Підготовлені зміни до Порядку, що передбачають безстрокову реєстрацію роботи лінії (лінія реєструється один раз і працює до тих пір, поки вона не порушить умови роботи), впроваджується більш прозорий механізм реєстрації та прибираються зайві документи та етапи.

Він додав, що повернулися до питання створення електронного модулю для трансшипменту, впровадження якого, дозволить відійти від необхідності оформлення додаткових декларацій. Ще одне питання — впровадження електронної товаро-транспортної накладної — фактично, єдиного документа, який заважає повному електронному оформленню вантажів, що слідують з портів до внутрішніх митниць.

Як зазначив Вячеслав Вороной, потребує вирішення ще одне важливе питання, — забезпечення умов для бункерування суден.

«Через відсутність заправки в портах, всі судна змушені заправлятися в Туреччині, Румунії або за 12-ти мильною зоною. Це відбувається через те, що свого часу митниця заборонила оформляти паливо для бункерування, як транзитне. Ми звернули увагу на це важливе питання, і сподіваємося на його вирішення» — зазначив директор Департаменту організації роботи портів ДП «АМПУ».

Зазначається, що спрощення процедур оформлення вантажів у портах – не менш важливе питання, ніж будівництво нових терміналів та залучення інвестицій.

 

agropolit.com