Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.02.2018

У Катарі зареєстрована перша українська компанія

Регуляторним органом Катарського фінансового центру завершено процес реєстрації компанії «Бізнес Форум Катар-Україна» (Qatar-Ukraine Business Forum).

За інформацією Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, QUBF LLC – перша зареєстрована компанія на території держави Катар, 100% якої є українською власністю.

Компанія створена за підтримки Посольства України в державі Катар.

QUBF – сучасна платформа для сприяння у розвитку двосторонніх економічних, освітніх, індустріальних, гуманітарних та інших актуальних відносин між державами Катар та Україна.

QUBF запрошує українські та катарські компанії до взаємовигідного співробітництва у просуванні торгівлі та бізнесу між країнами.

Для ефективної співпраці між Катаром та Україною QUBF відкрила свою партнерську філію в Україні.
Координатори QUBF в Україні – Сергій Чупилко (sergiychupylko@qubf.org.ua) та Олександр Бондар (alexandrbondar@qubf.org.ua).

Більш детальну інформацію ви знайдете на офіційному сайті компанії: www.qubf.org.ua.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»