Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 22.02.2018

У Катарі зареєстрована перша українська компанія

Регуляторним органом Катарського фінансового центру завершено процес реєстрації компанії «Бізнес Форум Катар-Україна» (Qatar-Ukraine Business Forum).

За інформацією Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, QUBF LLC – перша зареєстрована компанія на території держави Катар, 100% якої є українською власністю.

Компанія створена за підтримки Посольства України в державі Катар.

QUBF – сучасна платформа для сприяння у розвитку двосторонніх економічних, освітніх, індустріальних, гуманітарних та інших актуальних відносин між державами Катар та Україна.

QUBF запрошує українські та катарські компанії до взаємовигідного співробітництва у просуванні торгівлі та бізнесу між країнами.

Для ефективної співпраці між Катаром та Україною QUBF відкрила свою партнерську філію в Україні.
Координатори QUBF в Україні – Сергій Чупилко (sergiychupylko@qubf.org.ua) та Олександр Бондар (alexandrbondar@qubf.org.ua).

Більш детальну інформацію ви знайдете на офіційному сайті компанії: www.qubf.org.ua.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»