Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.05.2022

В Кусто Агро закликали уряд зняти обмеження на експорт соняшника

Високі перехідні залишки соняшнику та необхідність розміщувати об’єми нового врожаю, ще більше впливатимуть на ціни як зовні, так і в середині країни. Зняття обмежень на експорт соняшника розв’яже цю проблему.

Про це повідомила пресслужба «‎Кусто Агро».

«‎Вихід з цієї проблеми бачимо в знятті обмежень на експорт соняшника. Аграріям необхідна державна підтримка у питанні пріоритету для експорту компаніям-виробникам», — відзначили в компанії.

Зазначається, що з початку війни «‎Кусто Агро»‎ експортувала понад 6 тис. т кукурудзи до Польщі, Молдови та Румунії, і близько 3 тис. т реалізовано на території України.

«Соняшник та сою відвантажуємо по Україні для внутрішньої переробки задля забезпечення продовольчої безпеки в країні. Частину об’ємів експортуємо (Молдова, Румунія) через обмежений попит всередині країни, оскільки велика частина підприємств не може повернутися до повноцінної переробки через військові дії‎»‎, — розповіли в «‎Кусто Агро».

Нагадаємо, що в «‎Кусто Агро» збільшили площі під вирощування гречки. ‎

 

latifundist.com