Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.06.2018

В МЕРТ почали роботу над Експортною стратегією України

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міжнародним торговельним центром (ІТС) розпочало Перші національні консультації з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства, повідомляє РБК-Україна.

Як зазначається, відповідна ініціатива – частина наступного етапу розробки Експортної стратегії України, затвердженої Урядом наприкінці минулого року.

Попередньо планується розробка секторальних та крос-секторальних стратегій у галузях інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), креативних індустрій, машинобудування, харчової і переробної промисловості, технічного обслуговування та ремонту повітряних суден, інновацій для експорту, вдосконалення навичок, транспортування та спрощення умов торгівлі, торговельної інформація та просування експорту.

За словами міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, Україна має важливе завдання – зробити сприяння експорту постійною, послідовною та комплексною політикою.

«Тому продовжуємо спільно розробляти та реалізовувати Експортну стратегію, адже держава та бізнес мають разом будувати систему державної підтримки та просування експорту, який формує 50% ВВП країни та безпосередньо впливає на економічне зростання», – зазначив Кубів.

Джерело: rbc.ua