Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 29.11.2019

В Мінінфраструктури планують створити Національний незалежний транспортний регулятор

Міністерство інфраструктури України планує створити в Україні Національний незалежний транспортний регулятор, який буде встановлювати розміри тарифів на транспортування.

Про це повідомив міністр інфраструктури України, повідомляє «УНІАН».

«Хочемо створити Національний незалежний регулятор в сфері транспорту, який буде встановлювати та обґрунтовувати тарифи», — повідомив Криклій, відповідаючи на питання про доцільність підвищення тарифів на перевезення вантажів Укрзалізницею.

За його словами, для того, щоб створити новий транспортний регулятор в Україні, необхідно внести зміни до Конституції. Для цього необхідна конституційна більшість у Раді. «Мені хотілося б, щоб це все відбулося не пізніше наступного року. Це питання дуже довго обговорюється, але нічого не робиться. Ми почали робити. Вже є відповідний законопроєкт», — додав Криклій.

За словами міністра, нараз у парламенті є набагато загальніші законопроєкти, однак у 2020 році відповідну ініціативу уряд планує направити на розгляд Раді.