Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.08.2022

В одному з українських міст збираються відновити роботу аеропорту: вже виділили грош

Особливістю Ужгородського аеропорту є його географічне розташування біля самого кордону зі Словаччиною.

На сесії Закарпатської облради місцеві депутати виділили 26 мільйонів гривень на аеропорт “Ужгород”.

Про це написав голова Закарпатської облради Володимир Чубірко в Facebook.

“Статутний фонд збільшено на 26 млн. грн, щоб провести необхідні процедури, отримати дозволи, побудувати необхідні будівлі і нарешті починати заробляти, а не рахувати збитки. Це важливий аеропорт для України. Колишній мінус – злітно-посадкова смуга, яка починається закордоном, – став його плюсом”, – зазначив Володимир Чубірко.

У коментарі виданню “Крила” він зазначив, що ці 26 мільйонів виділяються для того, щоб у “нас з’явився великий, унікальний і можливо останній, найголовніший в державі аеропорт”.

“Насправді це єдиний в Україні аеропорт, який може функціонувати для пасажирських перевезень, тому що злітно-посадкова смуга починається зі Словаччини і  закінчується Словаччиною. Злітаючий борт попадає у небо Європейського Союзу, а не в небо України, яке сьогодні закрито у зв’язку з подіями”, –  сказав голова облради.

“Тому я впевнений, що за місяць-другий у нас полетять борти наших українських авіакомпаній, ті, які базуються сьогодні в Європі, в напрямку Відня, в напрямку, якщо потрібно, Праги, Мюнхена”, – додав він.

 

www.unian.ua