Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 09.12.2019

В США запрацює металургійний завод на вітроенергії

Міні-металургійний завод в штаті Міссурі вартістю 250 млн дол. буде працювати на електроенергії, отриманій від вітрогенераторів сумарною потужністю 75 мегават. 

На заводі Nucor буде зайнято близько 250 працівників, і він буде використовувати енергію, вироблену також з нової вітряної електростанції, для харчування дугових електропечей, які будуть плавити лом і перетворювати його в нову перероблену сталь.

Завод Nucor в Міссурі це не єдина сталеливарна компанія в США, яка планує працювати на відновлюваних джерелах енергії. В кінці вересня Xcel Energy досягла угоди з Lightsource BP, яка є найбільшим в Європі виробником сонячної енергії і наполовину належить британському нафтовому гігантові і сталеливарному заводу EVRAZ North America, про будівництво сонячної електростанції потужністю 240 мільйонів доларів США в Пуебло, штат Колорадо, потужністю 240 МВт .

За словами компанії, завод EVRAZ стане найбільшою в США сонячною електростанцією, призначеною для одного споживача, коли він запрацює в 2021 році. EVRAZ виробляє сталь для рейок, труб і катанки.