Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 26.09.2017

В Україні вперше в світі продана нерухомість з використанням смарт-контракту

В Україні вперше укладена угода за договором міни (бартеру) нерухомості на криптовалюту з використанням смарт-контракту на блокчейні Ethereum.

Про це повідомив радник голови Агентства електронного управління України Костянтин Ярмоленко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, квартиру в Києві придбав американський покупець через децентралізований маркетплейс нерухомості Propy (США), при цьому продавець житла територіально знаходився в Нью-Йорку. Оплата угоди проводилася в Etherеum.

«У майбутньому кожна людина в будь-якій країні світу зможе купувати нерухомість в будь-якій країні в електронній формі в режимі 24/7, при цьому всі дані за угодою будуть записані в блокчейн. Покупець отримає електронний сертифікат права власності, що надійно захищений технологією блокчейн. Весь процес угоди буде автоматизовано смарт-контрактом.

Дана угода – справжня революція на ринку світової нерухомості, я дуже радий, що Україна стала першою країною, де ми провели цю операцію», – написав Костянтин Ярмоленко.

За його словами, Агентство продовжить співпрацю з компанією Propy і вже в найближчому майбутньому представить громадськості інші «амбіційні» проекти в Україні.

Раніше уряд схвалив концепцію розвитку електронного управління в Україні до 2020 року.

Прес-служба ДП “Держзовнішінформ”