Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 23.01.2020

В Україні готують законопроект про захист української символіки

Верховна Рада планує законодавчо захищати українські символи. Перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук анонсував підготовку законопроекту про державні символи України, пише ZN.UA.

Політик обурився тим, що за 28 років незалежності України влада досі не виконала вимогу Конституції, яка передбачена в ст. 92 (виключно законами встановлюється порядок використання і захисту державних символів).

“На превеликий жаль, за 28 років незалежності ми не змогли виконати вимогу Конституції України, що передбачено в 92-й статті. У нас немає закону, який би регламентував великий державний герб України. Також ми повинні уніфікувати порядок використання і захисту символів української держави”, – сказав Стефанчук.

“Це завдання у нас стоїть, в тому числі, і на цю каденцію ВРУ, тому що ми вже вписали в план законопроектних робіт підготовку проекту: про державні символи України, порядок їх використання та порядок їх охорони”, – додав депутат.