Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.06.2019

В Україні треба створити Міністерство цифрової економіки,-Степан Кубів

21 червня під час виступу у Верховній Раді Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів повідомив про те як забезпечити ефективний розвиток цифрової економіки, інновацій та інтелектуальної власності, інформує прес-служба Мінекономрозвитку.

“Мінекономрозвитку слід наділити більш широкими повноваженнями у сфері розвитку цифрової економіки. Уже три роки наше міністерство активно розвиває цифровий порядок денний для України, однак слід нарешті скоротити невластиві функції інших органів влади у сфері цифровізації. Україна має діяти за прикладом колег-європейців та змінити традиційне Міністерство економіки на Міністерства цифрової економіки України”, – відзначив Перший віце-прем’єр.

Він також наголосив на необхідності оптимізувати роботу комітетів Верховної Ради України та створити ефективний комітет з цифрової економіки. Перший віце-прем’єр також підкреслив, що розвиток цифрових державних сервісів – сьогодні серед головних пріоритетів роботи Уряду.

“Так, з 1 серпня 2016 року система електронних публічних закупівель Прозорро стала обов’язковою для використання по всій території України. Реформа децентралізації, яку проводить Уряд, дозволила ефективно запустити її вже у 24 регіонах України. До Прозорро підключено 238 міст та селищ. За півтора роки кількість аукціонів зросла майже у десять разів і вже становить близько 3,5 тис. На цих аукціонах органи самоврядування продають та здають в оренду комунальне майно, проводять малу приватизацію, надають право розміщення реклами, проведення ярмарок, надання послуг паркування та розваг”, – повідомив Перший віце-прем’єр.

Степан Кубів також зауважив, що сьогодні в громадах саме малий та середній бізнес є основним учасником торгів в системі Прозорро. Кожного місяця в ній реєструються майже 5 тисяч нових постачальників, серед яких майже 80% – це представники місцевого бізнесу, що діють в межах 1-2 областей.

“Перехід на електронні майданчики для проведення державних закупівель, оренди державного майна та мала приватизація – це успішні приклади. Так, з серпня 2018 року, тобто за 10 місяців, Фонд держмайна через Прозорро.Продажі продав 404 таких не дуже привабливих об’єктів на загальну суму майже 500 млн грн. Це в 10 разів більше, ніж було продано за весь 2015 рік”, – відзначив Кубів.

Загалом за 10 місяців мала приватизація принесла державі вже понад 1 млрд 60 млн грн.

Перший віце-прем’єр-міністр України додав, що в Україні вже працюють два нові портали для громадського контролю: за використанням міжнародної технічної допомоги та за державними підприємствами.

“Уже зараз кожен охочий може зайти на сайт хоч би зі свого смартфона. І подивитися онлайн інформацію про фінансовий стан трьох з половиною тисяч державних підприємств. Скоро цю інформацію доповнить фінансову звітність в електронному форматі”, – додав Степан Кубів.

Степан Кубів також акцентував необхідність посилення реформ у сфері інтелектуальної власності, що є запорукою позитивних змін у розвитку українських інновацій, стартапів, цифровізації.

“Вчора я особисто відкрив форум, де розпочав процес формування Стратегії розвитку інтелектуальної власності в Україні, яку сформують найкращі українські та міжнародні експерти Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Ми маємо дієво захищати право інтелектуальної власності, аби дати додаткові стимули розвитку інноваційної складової української економіки. Це пріоритетні напрямки, які можуть дати економічне зростання у 8-9% щорічно, що сьогодні вкрай потрібно Україні”, – додав Степан Кубів.