Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 22.09.2021

В Україні можливий дефіцит свинини — АСУ

За підсумками січня-серпня 2021 р. приріст обсягів вирощування свиней «відстає» від темпів приросту забою. Повідомили аналітики Асоціації «Свинарі України», посилаючись на дані Державної служби статистики України.

Так, на думку аналітиків, ці дані сигналізують про вірогідне скорочення промислової пропозиції свинини.

«За вісім місяців 2021 р. на бійні та м’ясокомбінати направили 374,5 тис. тонн свинини живою масою, що на 12,8% більше ніж роком раніше. При цьому, зміна обсягів вирощування свинини була меншою — плюс 10,4% до результатів аналогічного періоду минулого року (393,5 тис. тонн).  Тобто з отриманого приросту живої маси свиней на забій спрямували понад 95%, тоді як у першому кварталі цей показник становив 91%. Такі зміни зазвичай слугують передвісниками скорочення промислової пропозиції»,  — коментують в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

За інформацією, у понад 40% областей України спостерігаємо перевищення обсягів забою над обсягами отриманого приросту живої маси свиней вирощуванням.

«Найбільш характерна така ситуація для Сходу країни, проте зустрічається і в інших регіонах. Тож це може спричинити неоднорідне послаблення пропозиції свиней забійних кондицій надалі та її нестачу в окремих регіонах», — роз’яснили в АСУ.

 

kurkul.com