Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.04.2022

В Україні можуть запровадити безумовний дохід для населення — радник президента

Уряд розглядає можливість запровадження так званого безумовного доходу для населення на певний період після завершення війни.

Про це в ефірі телемарафону сказав радник президента України Олег Устенко, передає Укрінформ.

«Урядом розглядається можливість запровадження так званого безумовного доходу для нашого населення, яке знаходиться в скрутному становищі. Те, про що говорили в довоєнні роки і що не знаходило підтримки, зараз має працювати. Певні суми будуть виділятися населенню упродовж тривалого проміжку часу після війни», — наголосив Устенко.

Також, за його словами, підтримку отримають і підприємці.

«Буде проведена повна інвентаризація, яка вже, до речі, почалася, і потім будуть виділятися кошти нашим підприємцям, щоб компенсувати їм ті збитки, яких вони зазнали. Коли їхні підприємства було знищено, у них не залишилося матеріальних активів», — сказав радник Президента.

Він підкреслив, що за все має заплатити країна-агресор.

«Обов’язково мають надходити кошти від репарацій та контрибуцій. І з тих джерел упродовж тривалого періоду будуть виділятися кошти на компенсацію повністю знищеного майна наших підприємців», — сказав Устенко.

Як повідомлялося, уряд України працює з партнерами, щоб заморожені активи росії пішли на відновлення нашої держави. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що відбудовувати Україну після війни будуть насамперед коштом арештованих активів та репарацій російської федерації.

24 лютого за вказівкою президента рф путіна розпочалося повномасштабне вторгнення російських військ в Україну.

 

www.ukrinform.ua