Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.02.2024

В Україні набирає обертів програма для підприємців «Додай енергії твоєму бізнесу»

В Україні для малих та середніх підприємств набирає обертів програма пільгового кредитування «Додай енергії твоєму бізнесу», про це повідомляє пресслужба Мінфіну у Фейсбуці.

“Програма пільгового кредитування “Додай енергії твоєму бізнесу” – це ваш шлях до стійкого та ефективного розвитку. Незалежно від того, чи ви займаєтеся сільським господарством, ресторанним бізнесом або володієте салоном краси, програма пропонує фінансові рішення, розроблені саме для вас”, – повідомляють у пресслужбі міністерства.

У Мінфіні підкреслюють, що програма покликана сприяти успіху малих та середніх підприємств. Програму підтримують KfW, ЄС, ініціатива “EU4Business”, а реалізує – Фонд розвитку підприємництва, який має досвід щодо сприяння розвитку малого бізнесу в Україні.

На сайті ФРП зазначається, що фінансування може бути використане на такі цілі: придбання енергоефективних технологій або технологій з використанням відновлюваних джерел енергії, ремонт, відновлення або реконструкція приміщень підприємства та фінансування на поповнення обігових коштів (можуть застосовуватися додаткові умови).

Розмір кредиту може становити до 500 тис. євро в еквіваленті, термін кредитування – до 5 років на інвестиційні цілі та до 2 років – на поповнення обігових коштів (фінансування витрат, пов’язаних з інвестиційним проєктом).

Наразі банками-партнерами є Укргазбанк та Банк Львів.

Фонд розвитку підприємництва створено для забезпечення фінансової та іншої супровідної підтримки приватних суб’єктів мікро-, малого та середнього підприємництва в Україні. Зокрема, Фонд адмініструє пільгові державні програми “Доступні кредити 5-7-9%” та “Доступний лізинг 5-7-9%”.

 

www.ukrinform.ua