Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 19.03.2019

В Україні озимим ячменем вже засіяно 1 млн га

За даними галузевих видань, в Україні озимим ячменем засіяно 1 млн га, що на 22% перевищує рівень 2018 року. Ярим ячменем, сівбу якого вже розпочали на півдні, планують засіяти                  1,57 млн га.

Про це повідомляє експерт відділу досліджень ринків агропромислового комплексу «Держзовнішінформу» Мирослава Шимкова.

Загалом, протягом нового торгівельного періоду (6-13 березня) українські зернові показали досить негативну динаміку: ціни на всі культури швидко знижувалися. Ринок пшениці залишається млявим, адже продажі були низькими. Ячмінь слідом за світовими ринком також рухався вниз. Але разом з тим експерт відзначає, що за даними галузевих видань,

Кукурудза теж не відставала від своїх сусідніх ринків і на відміну від пшениці та ячменю, зниження експортних цін було повільним, тобто коливання скали за тиждень близько 1-2 USD за тонну. Крім того, кількість пропозиції на ринку залишається максимальною, а попит на вітчизняну кукурудзу дещо ослаб. Не полишає ринок і тиск зі сторони конкурентів, а саме південноамериканського зерна.

Теги: