Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.07.2022

В Україні планують запустити цифровізацію на митниці

В Україні втілюють цифровізацію у різних сферах, що створює умови для унеможливлення корупції. Зокрема планується запустити цифровізацію на митниці

Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, відповідаючи на запитання журналістів під час конференції з питань відновлення України у швейцарському Лугано, передає кореспондент Укрінформу.

“Передусім ми повинні створити умови в нашій країні, де буде неможливо мати корупцію, і тоді не треба буде боротися з корупцією… Перш за все – це цифровізація, ми вже перевели у цифровий порядок дуже багато сфер – інвестиції, будівництво, архітектура, повністю це переведено на електронні рамки, і тоді корупція є неможливою”, – зазначив Шмигаль.

Він додав, що перед початком війни Україна доклала багато зусиль, щоб розвинути антикорупційну інфраструктуру, і продовжить роботу у цьому напрямку з міжнародними партнерами.

Шмигаль зауважив, що в Україні планують цифровізацію на митниці. За його словами, це, зокрема, унеможливить корупцію, бо люди не контактуватимуть зі службовцями на митниці.

Крім того, він нагадав, що в Україні вже втілюють цифровізацію адміністративних послуг.

Як повідомлялося, міжнародна конференція з відновлення України проходила в Швейцарії 4-5 липня. Представники понад 40 країн світу і близько 20 міжнародних організацій у підсумковій декларації пообіцяли підтримувати Україну на шляху відновлення після військової агресії рф.

 

www.ukrinform.uа