Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.06.2022

В Україні працює 80% відділень системно важливих банків – НБУ

В Україні станом на початок червня працює загалом 80% відділень системно важливих банків.

Про це на спільному пресбрифінгу Національного банку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб сказав заступник голови НБУ Ярослав Матузка, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Станом на 1 червня по країні працює загалом 80% відділень системно важливих банків. Низка відділень системно важливих банків продовжує працювати на тимчасово окупованих територіях та територіях, де ведуться бойові дії”, – сказав Матузка.

За його словами, зокрема, у Харківській області працює 128 відділень системно важливих банків, у тому числі в обласному центрі 84 відділення.

“Вони надають повний спектр послуг бізнесу та населенню”, – зауважив Матузка.

Як повідомляв Укрінформ, через формування резервів під очікувані збитки від наслідків війни збиток банківського сектору у I кварталі 2022 року становив 160 млн грн.

 

www.ukrinform.ua