Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 07.06.2019

В Україні пройшов міжнародний форум IT-технологій

Світові лідери презентували провідні смарт-тренди, які можуть успішно використовуватися у нас.

У форумі взяли участь експерти з України, Австрії, Великої Британії та Китаю.

За словами організаторів, головне завдання – впровадження інноваційних технологій у буденне життя українців. А також залучення іноземних інвестицій.

Учасники форуму підкреслили, що в Україні велика кількість IT-фахівців і хороший потенціал. Проте харків’яни відстають у впровадженні новітніх технологій навіть від столиці.

Присутнім продемонстрували найпередовіші технології, які сьогодні існують в світі, і які вже реалізовані у великих європейських містах.

Один із проектів, які вже почали реалізовувати в Україні, – це так звані «розумні» лічильники. Вони здатні передавати інформацію дистанційно, що може полегшити роботу комунальних підприємств будь-якого міста.

Серед експонатів – інтерактивні дошки для навчальних процесів у вишах та школах. Такі IT-дошки вже використовують у декількох університетах України.