Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.03.2022

В Україні пропозиція кукурудзи та пшениці в рази перевищує попит

Внутрішній ринок зерна в Україні продовжує бути перенасиченим, адже внутрішні потреби переробки та споживання суттєво менші за пропозицію. Про це розповіли аналітики Spike Broker.

Як повідомляють трейдери, наразі основні міжнародні гравці, які створювали попит в Україні, вирішують логістичні проблеми з раніше придбаним товаром та нічого не купують нового.

«Пропозиція кукурудзи суттєво перевищує попит по всім напрямкам, тому її ціна продовжує знижуватися. В напрямку DAP Константа (Румунія) торги зафіксували зниження рівнів до €311 з поставкою квітень-травень. DAP кордон Польші торгувався на рівнях $255-263 з поставкою квітень-травень. Внутрішня переробка в Україні платила 7000-7200 грн/т DAP завод», — розповіли в  Spike Broker

Експортний попит на пшеницю в напрямку кордону також обмежений. Тому в основному її купували переробні підприємства — млини на рівнях 8200 – 8700 грн/т DAP.

 

kurkul.com