Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.08.2021

В Україні стартував сезон висхідного тренду цін на молоко

У поточному році ціни на молоко продемонстрували неабияку стійкість у першому півріччі та залишались стабільними сім місяців поспіль. Однак, наразі в Україні стартував сезон висхідного тренду цін на сире молоко. Причиною підняття ціни став дефіцит молока у переробників, спричинений збільшенням ціни на корми. Про це розповів аналітик Асоціації виробників молока Володимир Андрієць, інформує АВМ.

«Головна причина здорожчання — ріст світових цін на зернові та олійні, а відтак і концентрованої складової кормового столу. Проблема виявилася глобальною, тому українська динаміка цін, в цілому,  нічим не здивувала. Мало того, не зважаючи на дефіцит сировини у переробці, український ринок продемонстрував стабільність протягом першої половини року, в той час, коли ціни європейських виробників рухалися вгору», — розповів експерт.

На даний час ціни на зернові та олійні подешевшали, проте білкові компоненти  залишаються дорогими, що неодмінно відіб’ється на собівартості виробництва молока, а відтак і в ціні на молокосировину.

«Ключовим драйвером майбутнього висхідного тренду буде дефіцит молока у переробників. Додасть також напруження повернення ставки ПДВ до 20% на незбиране молоко. Це потребуватиме додаткових оборотних коштів для виробників», — зазначив Володимир Андрієць.

 

kurkul.com