Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.06.2022

В Україні стрімко падає ціна черешні

В Україні стрімко дешевшає черешня — садівники змушені знижувати ціни, вони вже нижчі на 25%, ніж були рік тому. Повідомляють аналітики EastFruit.

Основною причиною зниження цін аналітики називають об’ємну, всупереч очікуванням, пропозицію.

«Крім того, покупці нерідко виявляються незадоволені якістю пропонованої продукції, що також негативно позначається на цінах. У сформованих умовах великим садівничим господарствам вдається відвантажувати черешню не дорожче 25-45 грн/кг ($0,85-1,54/кг), що в середньому на 30% дешевше, ніж тижнем раніше», — йдеться в повідомленні.

Іншим фактором зниження цін називається обмежений доступ до ринків реалізації. Як відомо, основне виробництво черешні зосереджено в Запорізькій і Миколаївській областях, які на сьогодні частково окуповані і практично не мають можливості відвантажувати свою продукцію в інші області.

«Таким чином, на цей момент ціни на черешню в Україні вже в середньому на 25% нижче, ніж у другій половині червня 2021 року. При цьому виробники підкреслюють, що поки далі знижувати ціни не мають наміру, оскільки реалізація за нижчими цінами, на їхню думку, недоцільна. Вони зізнаються, що в такому випадку вони не можуть покрити повною мірою навіть витрати на виробництво. Більш того, українські садівники не впевнені, що зниження цін призведе до підвищення темпів збуту даної продукції», — відзначають аналітики.

 

kurkul.com