Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 20.02.2020

В Україні створено Координаційний центр з питань промисловості

19 лютого Уряд ухвалив рішення про створення Координаційного центру з питань промисловості на чолі з Прем’єр-міністром України. Головне завдання Координаційного центру – підготовка ефективних рішень, що сприятимуть розвитку вітчизняної промисловості, зростання промислового виробництва, створення нових робочих місць.

Задачами Координаційного центру є координація дій Уряду, Верховної Ради України, бізнесу для розроблення дієвих механізмів промислової політики, реагування та уникнення кризових ситуацій у промисловості.

До складу Координаційного центру увійшли представники  центральних органів виконавчої влади – Мінфіну, Мінінфраструктури, Мінекоенерго, Державної податкової і Державної митної служб, Держстату.

Координаційний центр створено для посилення співпраці із представниками промисловості задля вирішення нагальних проблем галузі. Створення Координаційного центру з питань промисловості підтримали представники Антимонопольного комітету, Національного банку України, Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, промислових підприємств, галузевих асоціацій, об’єднань, представницьких органів (Укрметалургпром, Укрлегпром, Укравіабуд, Укрмашбуд, МЕТІНВЕСТ, Аграрний союз, тощо), міжнародні експерти та представники міжнародних організацій та установ в Україні, незалежні експертів і представників громадських об’єднань та неурядових організацій (Укрпромзовнішекспертиза, тощо).

Джерело: Мінекономіки.