Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 01.07.2020

В Україні треба створити цільові туристичні регіональні фонди – Держтуризм

В Україні потрібно створити туристичні регіональні фонди, до яких спрямовуватиметься туристичний збір.

Як пише Укрінформ, про це сказала голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, повідомляє пресслужба відомства в Facebook.

«Створення таких фондів та цільове спрямування туристичного збору дасть змогу ефективно його використовувати. Разом зі змінами до закону «Про туризм», над яким працюємо…, це сприятиме вибудовуванню ефективної системи управління туристичною галуззю», – зазначила Олеськів.

Відповідний законопроєкт «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та інших законодавчих актів України щодо фінансового забезпечення розвитку туризму» (№3696) вже зареєстровано у Верховній Раді.

В документі пропонується нова система спрямування туристичного збору. Створять цільові туристичні регіональні фонди, до яких спрямують туристичний збір, цільові внески підприємств та громадян на реалізацію стратегії розвитку туризму, кошти місцевого та державного бюджетів, кошти грантів та міжнародної допомоги.