Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.11.2021

В Україні ціна сала досягла рекордної позначки

В Україні спостерігається висхідна тенденція цін на сало. Вартість продукту поступово зростає кожного року і на сьогодні досягла рекордної позначки. Повідомляє Kurkul.com.

Згідно з даними Мінфіну вартість солоного сала наразі становить 185 грн/кг, що на 40 грн/кг більше, ніж середня ціна продукту в вересні. Теперішня вартість сала є найвищою за останні роки.

«Значне здорожчання солоного сала відбулось ще в жовтні, коли вартість стрімко зросла на 20 грн/кг, або 13%. З жовтня до листопада ціна зросла ще на 20 грн/кг або 11%», — йдеться в повідомленні.

За даними Мінфін
За даними Мінфін

Вартість домашнього сала також зростає, але не такими стрімкими темпами. Наразі його ціна становить — 134,6 грн/кг, що на 1 грн дешевше ніж минулого місяця, але на 28 грн дорожче від початку року.

Проте експерти прогнозують зниженні цін на свиней забійних кондицій, що може вплинути на ціну сала.

«Як і минулі роки, в середині осені відбувається зниження ціни на свиней. До того жтиск імпорту на внутрішні ціни відчутний і прогнозується зниження ціни ще на 2 грн/кг до минулого тижня. Ймовірно, українським виробникам потрібно бути готовим і до подальшого зниження ціни на свиней», — зазначили аналітики.

 

kurkul.com