Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.11.2021

В Україні вартість меду сягнула 400 грн/л

В Україні вартість липового та акацієвого меду на ринку досягла позначки в 400 грн/л. Найдешевший мед з різнотрав’я коштує 150 грн/л. Зросла й гуртова вартість продукту.

Однак експерти попереджають: навіть купуючи за такою вартістю — потрібно бути уважним, бо ж підсунути можуть будь-що, передає ТСН.

Під час формування вартості деякі пасічники врахували, зокрема, що їхній мед — органічний. А ще — зростання витрат на перероблювання.

На звичайний — не органічний – українські пасічники теж вирішили гуртові ціни підвищити. Рівняються при цьому здебільшого на закордонні ринки. Бо майже 90 відсотків нашого меду йде на експорт. Торік, наприклад, продали понад 80 тисяч тонн.

Дехто з пасічників — очікує, коли вартість зросте ще. І товар поки що притримує. Найдешевший мед на базарі із різнотрав’я і коштує 150 гривень за літр.

Не на камеру продавці кажуть: щоб зібрати гарний врожай, вулики доводилося вивозити в інші області. А це — додаткові кошти на пальне. Тож ціни переписали і вони. Але найближчим часом, запевняють, прайси змінювати кардинально не будуть.

А найдорожчий мед — це із липи та акації, і за літр просять 400 гривень. Можна, звісно ж, знайти і дешевше.

Agravery.com