Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.09.2021

В Україні вже 779 підприємств офіційно здійснюють операції з металобрухтом

На тлі різко дорожчає металобрухту на світовому ринку і ліберального законодавства в Україні різко збільшується кількість компаній, що займаються збором і продажем металургійної сировини.

Станом на 17 вересня в перелік суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю або операції з металобрухтом, внесені 779 суб’єктів. Про це повідомило Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України.

Міністерство веде перелік суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю і операції з металобрухтом, згідно зі змінами Закону України «Про металобрухт», які вступили в чинності 14 липня 2020 року.

«Зміни законодавства спрямовані на виведення роботи заготівельників брухту з тіні. Зокрема, передбачено, що вносити інформацію про суб’єктів господарювання до переліку має право центральний орган виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну промислову політику », – відзначили в Мінстратегпроме.

Згідно з чинним законодавством, факт знаходження підприємства в зазначеному переліку є єдиним і достатнім доказом правомірності здійснення операцій з металобрухтом.

Нагадаємо, що в Україні з початку поточного року відзначається бум на ринку металобрухту. Експорт цього стратегічно важливого для металургійної галузі країни сировини зріс за вісім місяців в 19,93 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 410,43 тис. тонн, в тому числі в серпні з України було вивезено 75,84 тис. тонн брухту . Згідно зі статистикою, оприлюдненою Державною митною службою 15 вересня, в грошовому вираженні експорт металобрухту зріс в 29,5 рази – до 157,15 мільйона доларів.

Раніше повідомлялося, що згідно з оперативною інформацією Української асоціації вторинних металів, підприємства працюють з брухтом чорних металів у січні-серпні 2021 року наростили заготовку металобрухту на 44,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 2,76 мільйона тонн.

 

metallurgprom.org