Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 20.12.2019

В Україні запрацювала інтерактивна супутникова карта земель

EOS Crop Monitoring випустив інтерактивну супутникову карту, на якій показано реальний стан національних аграрних земель.

Про це повідомляється на сайті порталу. 

Карта дозволяє:

  • оцінювати розміри полів;
  • знаходити незареєстровані поля;
  • отримувати дані про стан поля онлайн за допомогою вегетаційних індексів, які допоможуть визначити проблемні ділянки поля;
  • аналізувати карту культур по регіонах.

Супутниковий моніторинг доступний за посиланням: crop-monitoring

Це дозволить всім гравцям ринку (страховики, національні компанії, інвестори) оцінити стан сільськогосподарських земель, їх точні розміри і інше.

Зазначається, що карта використовує результати дослідження, проведеного EOS Data Analytics спільно з Інститутом космічних досліджень НАН України, а також Державним космічним агентством України. Зараз результати дослідження використовує Мінекономрозвитку України.

Основною метою створення карти є підтримка прозорості земельних ресурсів з боку уряду, а також приватних землевласників.