ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 07.04.2020

В Україні запрацював додаток Poboremo COVID-19: що він вміє

Український вебдодаток Poboremo.org UIF вже доступний для користування.

Про це заявив Віктор Андрусів, виконавчий директор UIF на своїй фейсбук-сторінці, пише #ШОТАМ. Він містить тест, що допоможе визначити, чи ви не захворіли, а також працює як біржа взаємодопомоги.

«За 4 дні ми розробили веб-додаток Poboremo. Пішли шляхом веб-додатка, тому що повноцінний додаток проходить тривале погодження в playmarket та appstore, і розробка могла зайняти мінімум 3 тижні. Тому ви можете встановити його собі на телефон із сайту», – розповів Віктор Андрусів.

Які функції виконує додаток?

Віктор Андрусів повідомив про три чинних опції додатку.

1. Онлайн-тест. З аналізу того, як і де пробують визначити ризик коронавірусу, склали тест з питаннями, які мінімально можуть вам дати зрозуміти, наскільки є ризик, що ви захворіли. Але така інформація, звісно, є дорадчою. Все реальне – у лікаря.

2. Працює біржа взаємодопомоги. Якщо вам потрібна допомога, ви можете створити заявку. Якщо ви бажаєте допомогти – ви дивитесь заявки і напряму контактуєте з людиною щодо допомоги.

3. Довідкова інформація.

Над чим працюють?

За словами виконавчого директора UIF, деякі функції додатку ще у розробці.

«1. Попередній запис. Ще минулого тижня стало зрозуміло, що новий виклик – це черги в магазини, аптеки, лікарні тощо. Тому ми розробляємо можливість легкого дистанційного запису на конкретну годину. Буде доступний найближчі дні. 2. Найближчі випадки. У додатку буде можливість дивитись випадки на рівні районів містах і областях. Таким чином ви зможете відстежувати динаміку поруч з собою», – розповів Віктор Андрусів.

«Оскільки робота велась дні і ночі, можливі якісь баги чи помилки, які ми не побачили. Виявлені недоліки пишіть мені в особисте повідомлення або на скриньку інституту: uifuture@gmail.org.  Це стало можливим завдяки роботі УІМ та підтримці компанії Rendmate. Героями створення додатку є Роман Турчин та Станіслав Гайдер», – підсумував він.