Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 14.09.2020

В Україні запускають другий повністю мобільний банк

І monobank, і izibank працюють за ліцензіями банків, що входять до групи ТАС Сергія Тігіпка.

В Україні запускають новий онлайн-банк без фізичних відделень – izibank, повідомляє Хмарачос із посиланням на НВ.

izibank повністю належить групі ТАС Сергія Тігіпка і працюватиме за ліцензією ТАСкомбанку. Ідея його створення належить доньці власника групи Анні Тігіпко.

Перший в Україні онлайн-банк, monobank, створили ексменеджери ПриватБанку у 2017 році. Для роботи використовується банківська ліцензія Універсал Банку, який також входить до групи ТАС.

«Чи схожий izibank на monobank? За суттю – звісно так, адже це два продукти з однієї категорії, яких доволі багато у світі, але поки мало в Україні», – зазначає видання AIN.UA, яке провело тест мобільного застосунку izibank.

Зараз застосунок izibank працює у тестовому режимі на Android і поки недоступний для iOS. Замовити картку можна у такий же спосіб, як і картку monobank, – сфотографувавши документи і заповнити анкету. Фізичну картку можна забрати у відділеннях «Таскомбанку» або «КредитМаркету».

Видання зазначає, що за дизайном, юзабіліті та умовами izi багато чим відрізняється від mono.