Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 11.03.2020

В Україні запустили додаток доступності міст для людей з інвалідністю

Громадська організація Доступно.UA, яка допомагає маломобільним категоріям людей, запустила мобільний додаток TosMap. Це карта, яка допоможе знайти місця для відвідування незалежно від рівня мобільності, повідомляє ITSider.

«Тепер ти швидко зможеш знайти локацію, дружню до людей з інвалідністю, батьків з маленькими дітьми, візочками та інших представників маломобільних груп населення», − пояснюють розробники.

На мапі представлені різні розважальні локації: кінотеатри, кафе, ресторани, адміністративні будівлі (обласні державні адміністрації, міські ради, центри надання адміністративних послуг, суди), парки, банки, аптеки, супермаркети і залізничні вокзали. А також культурно-освітні заклади: музеї, бібліотеки. Тип локації обирається за допомогою фільтру.

Наразі на мапі 14 українських міст, проте згодом творці додадуть ще шість, на яких буде понад 400 локацій.