ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.08.2022

В Україні зросла кількість імпортерів дизпального у 5 разів

Станом на липень минулого року дизпальне імпортувала 71 компанія, у липні цього року – 355.

Кількість імпортерів пального в Україну продовжує зростати.

Про це пише експерт Консалтингової групи “А-95” Артем Куюн.

Зокрема станом на липень минулого року дизпальне імпортувало 71 компанія, а вже у липні-2022 їх кількість виросла до 355.

Кількість імпортерів бензинів у липні цього року зросла до 105, тоді як у липні минулого року іх нараховувалось близько 36. Щодо постачальників автогазу, то торік їх було в середньому 73, зараз — майже 114.

Також, експерт вважає, що вже зовсім скоро на заправках ціна на автогаз впаде до 25,5-26 грн/л, що для середньостатистичної АЗС буде означати заробіток, близький до нуля. Окрім цього, невдовзі уряд може повернути податки на пальне, які скасував навесні.

До повномасштабного вторгення великі обсяги пального в Україну постачалися з Росії та Білорусі. Зараз вітчизняний ринок пального переорієнтувався на постачання з країн ЄС, зокрема портів Польщі та Румунії.

 

www.unian.ua