Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.03.2022

В Україну вже завезли першу тисячу тонн пального з Європи – ціни на АЗС пішли вниз

В Україну вже імпортували першу тисячу тонн пального з Європи, а ціни стабілізуються паралельно зі стабілізацією поставок.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграмі, розповідаючи про перші результати рішень уряду та Верховної Ради щодо цін на пальне.

Він зауважив, що в Україні прибрали акциз, знизили ПДВ до 7%, запровадили нову цінову формулу.

«Наразі АЗС вже знизили ціну щонайменше на 5 грн. У деяких мережах зниження і по бензину, і по дизелю досягає 10 грн за літр… За новими правилами вже заїхали перші 1000 тонн пального. Далі будуть більші об’єми. Ціни стабілізуються разом зі стабілізацією поставок та насиченням ринку», – зауважив Шмигаль.

Глава уряду додав, що ринок пального переживає сильну трансформацію, адже тепер весь імпорт іде з Європи, але головне, що цей імпорт почався.

Як повідомлялося, урядові рішення про скасування акцизу на пальне та зниження ставки ПДВ з 20% до 7% набули чинності 18 березня.

В уряді сподіваються, що доступне пальне активує низку економічних процесів, які наблизять Україну до перемоги. Зокрема, буде акумульовано достатньо ресурсів для проведення посівної кампанії та перевезення критично необхідних вантажів, у тому числі продуктів харчування.

Раніше повідомлялося, що в Україні спостерігається дефіцит паливних матеріалів. За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ведуться перемовини з найбільшими світовими компаніями щодо постачання бензину та дизелю до України.