Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.05.2018

В уряді планують восени переглянути ціну на закупівлю тонни вугілля

Цього року восени уряд планує переглянути ціну на закупівлю однієї тонни вугілля. Про це під час години уряду у парламенті заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНН.

«Останній раз ми піднімали вартість однієї тонни вугілля в минулому році. У цьому році ми плануємо з жовтня місяця переглянути ціну на закупівлю однієї тонни вугілля. Розрахунки показують, що є взаємопов’язаний процес між субсидією на газ для опалення і твердим паливом – чим більше люди купують твердого палива, тим більше споживають природного газу… Ми плануємо з нового опалювального сезону переглянути ціну і, відповідно, збільшити фінансування закупівлі твердого палива нашими громадянами», – повідомив міністр.

Як повідомляв УНН, 11 жовтня 2017 року уряд змінив порядок надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу з державного бюджету місцевим бюджетам.

Джерело: unn.com.ua