Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.02.2019

В уряді знову заговорили про експорт українського газу

Стратегічна мета України – стати країною-експортером газу. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час 10-го міжнародного Українського енергетичного форуму, передає кореспондент УНН.

“З країни-імпортера нам треба перетворитися на країну, яка зможе забезпечити на 100% себе всім спектром енергетичних ресурсів. І, звісно, наша стратегічна мета — країна-експортер (газу — ред.), тоді ми зможемо формувати абсолютно нову ціну на природній газ, він перестане бути політично-спекулятивним напрямком, а люди отримають доступ до національних ресурсів, які матимуть нижчу вартість, ніж сьогодні ми імпортуємо в Україну”, — зазначив Гройсман.

Він повідомив, що завдання України — більше видобувати і виробляти енергетичних ресурсів, а також енергоефективно споживати енергоресурси.

Як повідомляв УНН, уряд мав два варіанта: підвищення цін на газ для населення або ж дефолт.

Нагадаємо, структурний підрозділ НАК “Нафтогаз”, компанія “Укргазвидобування” фактично провалила план видобутку газу до 2020 року.

Джерело: УНН