ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.01.2024

Вантажообіг дунайських портів сягнув рекордних 29 млн тонн

Упродовж 2023 року вантажообіг через порти Дунаю сягнув рекордних понад 29 млн тонн, що майже у шість разів більше, ніж у довоєнний період. Про це повідомив очільник ДП “Адміністрація морських портів України” Юрій Литвин, передає пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Водночас кількість суднозаводів збільшилася вдвічі, до 13 045 одиниць порівняно з 8 944 у 2022 році.

Крім того, Литвин додав, що спільно з бізнесом у 2023 році АМПУ запустила 23 точки перевалки, реалізує ще 15 таких інвестиційних проєктів у портах Ізмаїлу та Рені.

Протягом 2022-2023 років виконано експлуатаційне днопоглиблення в обсязі 3,33 млн кубометрів, що допомогло суттєво збільшити кількість прохідних судів.

Також збільшена чисельність лоцманського складу. У порту Рені біля причалів одночасно розміщувались 22 морських судна і 40 барж.

У 2024 році АМПУ планує підтримувати паспортні глибини морських портів України, цифровізувати процеси у портах Дунаю і об’єднати їх в одну спільну диспетчерську систему з портами Одещини.

Крім того, серед пріоритетів технічне забезпечення лоцманів та оновлення систем моніторингу руху суден, виконання ремонтів автошляхів та залізничних колій, міжнародне співробітництво в рамках RDNA 3, розвиток українського морського коридору, а також розширення номенклатури вантажів що обробляються у портах.

 

minprom.ua