Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 29.12.2018

Вартість азотних добрив на світовому ринку у грудні знизилась

З початку грудня вартість аміаку у всіх світових регіонах значно знизилась. Постачальники на тлі перенасичення пропозиції на ринку були зацікавлені у збуті великих партій аміаку, а споживачі в свою чергу наполягали на зниженні цін продукту. Товар був доступний для придбання на вільному ринку в ряді країн-постачальників, при цьому його вартість протягом останнього місяця знизилась на 10-15%.
В цілому вартість аміаку в усьому світі продовжує зменшуватися, при цьому ціна товару у порту Тампа на січень поки не узгоджена. Очікується, що вона знизиться на 20 дол. США/т, що також спричинить тиск на вартість аміаку у інших світових регіонах. Разом з тим, на тлі різдвяних і новорічних свят, зростання купівельної активності до кінця першої половини січня 2019 року не очікується.
На ринку карбаміду протягом грудня також спостерігалось різке зниження котирувань, зокрема при продажах товару у Бразилію, Єфіопію, Бангладеш в рамках тендерів та довгострокових контрактів. Під кінець року активність на ключових ринках збуту залишається низькою, таким чином цінове дно для карбаміду вочевидь ще не досягнуто. Проте, у першому кварталі 2019 року може спостерігатися незначна позитивна цінова динаміка за рахунок підготовки до весняного сезону імпортерів у Європі та Північній Америці, проведення заключного тендеру в Індії, а також зменшення обсягів експорту з Китаю в умовах активних поставок карбаміду на внутрішній ринок.

Теги: