Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 29.01.2020

Вартість нафти на європейському ринку суттєво знижується

У третій декаді січня ціни на нафту знизились нижче 60 дол. США/бар. Приводом стала фіксація прибутку перед невідомістю подальшого розвитку подій щодо розповсюдження коронавірусу в Китаї. 28 січня 15 млн. місто Тяньцзінь було передано під контроль військовим, яким тепер підпорядковуються всі медичні служби. Ізоляційні міри всередині Китаю, в т.ч. припинення руху міського транспорту та сполучення між містами, що вже закриті на карантин призводить до суттєвого скорочення споживання пального, а Китай – найбільший імпортер нафти та нафтопродуктів. Якщо вірус не вдасться швидко локалізувати та припинити його розповсюдження – може бути закрите повністю сполучення з Піднебесною в т.ч. і авіа, що суттєво скоротить попит на авіапаливо.

Матеріал підготовлено экспертами управління досліджень нафтогазопродуктів ДП “Держзовнішінформ”.

Ознайомтеся з переліком послуг управління досліджень нафтогазопродуктів ДП “Держзовнішінформ” за посиланням http://bit.ly/2pmCa82