Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.02.2022

Вартість нафти знижується після зростання на 5% за три дні

Ціни на нафту у вівторок, 15 лютого, знижуються після зростання на 5% за три торгові дні, трейдери бачать серйозні ризики для ринку у разі ескалації конфлікту навколо України, проте сигнали зростання сланцевого видобутку у США та очікування повернення іранської нафти на ринок трохи послабили побоювання інвесторів.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість бареля квітневої нафти Brent на 9:15 за Києвом становила $95,73 (-0,78%). Барель березневої нафти WTI торгувався за $94,71 (-0,79%). Попередні торги зі стандартів завершилися на рівні $96,48 і $95,46 відповідно.

Як повідомило Міненерго США, видобуток нафти у Пермському басейні у січні перевищив 5 млн барелів на добу, побивши рекорд третій місяць поспіль.

“Головне, на чому фокусується ринок, це відносини РФ та України. Події у цій сфері будуть ключовими для подальшого спрямування ринку, і поки не з’явиться якоїсь ясності про те, як розвиватиметься ситуація, ринок продовжить закладати у ціни на нафту велику премію за ризик”, – сказав Уоррен Паттерсон, який відповідає за стратегію на сировинних ринках в ING Groep NV у Сінгапурі.

Тим часом голова Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) Фатіх Біроль закликав ОПЕК+, Організацію країн-експортерів нафти та союзних виробників скоротити розрив між словами та діями. За даними JP Morgan Global Equity Research, дефіцит видобутку ОПЕК+ та побоювання щодо виснаження резервних потужностей, ймовірно, обмежуватимуть ринок нафти, і ціни можуть досягти $125/бар. вже у II кварталі цього року.

 

www.ukrinform.ua