Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.02.2017

Вартість плит MDF та HDF у Німеччині дещо знизилася

Декілька місяців поспіль на ринку деревоволокнистих плит (MDF/HDF) у Німеччині спостерігається спад. Виробникам не вдається вийти на рівень продажів та доходів, які мали місце у середині 2016 р., навіть попри відносно стабільний попит на деякі товарні MDF-позиції.

Через сильні морози, що прийшли до ФРН одразу після новорічних свят, сезонний спад темпів будівництва, подорожчання сировини та падіння цін на готовий продукт виробники MDF зазнають значних фінансових втрат та змушені в окремих випадках скорочувати виробництво.

Як зазначають виробники та продавці, це тимчасові труднощі. У найближчий місяць експортери планують наростити поставки до Північної Америки. Підлогові покриття (HDF/ламінат) останнім часом користуються хорошим попитом у цьому регіоні та не дешевшають. Зокрема, експорт плит HDF до США, нарощування якого є можливим завдяки стабільно високим обсягам будівництва, що зберігаються у країні, допоможе «розвантажити» європейський ринок та отримати додаткові валютні надходження.