Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 18.05.2020

Вчені розробляють нове текстильне покриття, здатне відштовхувати кров, бактерії і навіть віруси

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) мають важливе значення для працівників охорони здоров’я, а особливо під час пандемії.

Коли коронавірус поширився серед фахівців охорони здоров’я і залишив ЗІЗ в дефіциті, пошук способу забезпечити хороший  захист, став дуже важливим.

На щастя, дослідники з Пітсбурзькому університеті Інженерної школи Свансона намагаються знайти рішення. Лабораторія створила текстильну оболонку, яка може не тільки відштовхувати рідину, але  кров та  слину, а також запобігати проникненню вірусів на поверхню.

Унікальність цього покриття полягає в його здатності витримувати різного  роду очищення, чого не скажеш про покриття які використовуються на сьогоднішній час.

Новий винахід дослідників Пітсбурзького  університету, може мати широке застосування в охороні здоров’я: все, від лікарняних халатів до стільців в кімнаті очікування, може виграти від здатності відштовхувати віруси.

Наступним кроком для дослідників буде перевірка ефективності проти бетакоронавірусів, як ті, які викликають COVID-19.

Джерело: Good News Network