Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 04.12.2019

Viber і Mastercard запустили сервіс грошових переказів у месенджері

Україна стала другою країною в світі, де Viber запустив свій сервіс переказів.

Компанії Viber і Mastercard запустили в Україні сервіс грошових переказів Moneytou у чаті месенджера. Про це повідомила прес-служба компанії.

Користувачі Viber зможуть перевести гроші співрозмовнику зі списку контактів без введення номера  його карти.

Щоб здійснити переказ, потрібно у вікні чату, в полі над клавіатурою, вибрати іконку Gif +, а потім – сервіс Moneytou зі списку. Сервіс працює з віртуальним гаманцем Masterpass.

Користувач повинен самостійно додати в Masterpass дані карти будь-якого українського банку. Створити цифровий гаманець можна безпосередньо в месенджері: для цього потрібно один раз ввести дані платіжної карти під час першого отримання або переказу коштів.

Україна стала другою країною у світі, де користувачам Viber став доступний Moneytou. Раніше в цьому році сервіс запустився в Угорщині, а в подальшому його географія розшириться на Румунію, Сербію та Болгарію.

Комісія за переказ коштів в Viber 5 грн + 1% від суми переказу. Максимальна сума одного переказу обмежена сумою 14 900 гривень.