Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 01.06.2020

Відбулось технічне відкриття першого центру підтримки підприємців Дія.Бізнес, – Мінцифри

У Харкові у рамках Національного проекту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, відбулось технічне відкриття першого центру підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу.

Поки що локація працюватиме в закритому тестовому режимі. Після карантину в центрі підтримки підприємців у Харкові представники мікро-, малого та середнього бізнесу зможуть отримати фахові консультації з питань систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, юридичної підтримки, маркетингу, HR, грантів.

Це початок фундаментальної розбудови екосистеми для підприємців. Протягом 2020 року Міністерство цифрової трансформації планує запустити три центри підтримки підприємців для представників малого та середнього бізнесу.

Основна задача таких центрів підтримки підприємств — збільшення кількості бізнесу в місті та регіоні, а також розвиток підприємств.

Одночасно із технічним відкриттям центру підтримки підприємців у Харкові з’явилась можливість онлайн-консультацій підприємців за допомогою сервісів відеозв’язку на порталі Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua (https://business.diia.gov.ua/))

Джерело: Урядовий портал.