Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.04.2015

Випуск газетного паперу в РФ знижується

Починаючи з 1 січня 2015 року в целюлозно-паперовій галузі відзначено стійке зростання цін на основні матеріали та транспортні послуги, зокрема:

  • на деревину – на 10%;
  • автомобільні перевезення – на 5%, залізничні – на 10%.
  • комплектуючі та обслуговування кредитів

У сформованій ситуації багато російських виробників паперу підняли ціни від 10% до 45%, з урахуванням скорочення ринку реклами на 20%,  це другий серйозний удар  не тільки по друкованим ЗМІ, але й по виробникам паперу.
Так целюлозно-паперовий комбінат "Волга" (м Балахна, Нижегородська область), найбільший російський виробник і експортер газетного паперу, оголосив про скорочення виробництва, співробітників і про підвищення цін на 15%. Падіння цін на газетний папір на світовому ринку нижче собівартості готової продукції заводу змусило  ВАТ «Волга» скоротити обсяги виробництва та з 13 квітня зупинити три машини  для проведення модернізації.

Планова модернізація направлена на скорочення виробничих затрат. Це відбуватиметься шляхом переведення машин для виробництва паперу на використання термомеханічної маси (ТММ) замість целюлози. Для цього на комбінаті буде побудовано новий цех ТММ, продуктивністю 450 тис. тонн на рік. Паперові машини, зупинені раніше, запустять після введення в експлуатацію нового цеху.