Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 23.02.2021

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський у ході виставки IDEX-2021 провів переговори з потенційними партнерами України

22 лютого 2021 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України, глава української офіційної делегації на Міжнародній військово-технічній виставці IDEX-2021 (ОАЕ) Олег Уруський провів низку важливих зустрічей.

Так, Віце-прем’єр-міністр обговорив з Наслідним принцем, шейхом, віце-прем’єр-міністром ОАЕ Мансуром бін Заєд аль-Нахаяном перспективні напрями співробітництва між державами. Торкнулися питань інвестицій у сферу ВТС, співпраці в авіаційному виробництві і ракетно-космічній галузі, авіадвигунобудуванні та розвитку систем ППО.

Олег Уруський разом з Командувачем Сухопутних військ ЗС України генерал-полковником Олександром Сирським також провів зустріч із Командувачем Сухопутних військ ЗС ОАЕ генерал-майором Саідом Ель Шеххі. Під час переговорів ішлося про військово-технічну співпрацю між країнами.

За словами Віце-прем’єр-міністра України Олега Уруського, на виставці IDEX-2021 продовжився діалог, розпочатий нещодавно в Києві, з керівництвом Збройних Сил Йорданського Хашимітського Королівства.

«У рамках виставки зустрівся з офіційною делегацією цієї країни на чолі з главою Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних Сил Йорданського Хашимітського Королівства генерал-майором Юсефом Ахмадом Хамедом Аль-Хнейт. Поточна зустріч відкриває можливості для подальшого розвитку співпраці за різними напрямами, зокрема у сфері радіолокації, РЕБ, бронетехніки та боєприпасів. Уже в найближчому майбутньому чекаємо на конкретні результати», – зазначив очільник української офіційної делегації на виставці IDEX-2021.

Окрім того, Олег Уруський повідомив про зустріч із заступником Міністра оборони Бразилії Маркусом Понтісом, у ході якої обговорили питання про наповнення конкретним змістом нещодавно підписаного Меморандуму щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції.

Джерело: Урядовий портал.