Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.06.2022

Vodafone запустив сервіс пошуку пального на АЗС

Оператор мобільного зв’язку компанія «Vodafone Україна» запустив безкоштовний сервіс пошуку пального «Де пальне». Про це йдеться в повідомлені прес-служби мобільного оператора.

Зазначається, що для того, щоб скористатися сервісом, потрібно надіслати SMS на короткий номер 225. Залежно від виду пального, яке потрібно знайти, у тексті потрібно вказати цифру: 1 – автогаз; 2 – бензин; 3 – дизельне пальне.

«Сервіс знайде найближчу заправку з потрібним видом пального та повідомить про наявність. Користувачеві сервісу надійде SMS «Вибраний Вами вид пального знайдено» та адресу АЗС», – зазначили в Vodafone.

Користувачам не потрібно писати свою адресу, місцезнаходження визначається автоматично після згоди на отримання такої інформації при реєстрації в сервісі.

Якщо інформування більше не потрібне, його можна відключити, відправивши SMS зі словом «СТОП» на той же номер. Інакше сервіс продовжуватиме інформувати про наявність палива, але не більше трьох разів на добу.

За раз можна замовити лише один вид пального, якщо SMS було кілька, сервіс надішле інформацію у відповідь на останній запит.

Як зазначили у «Vodafone Україна», послуга використовує дані щодо зовнішнього API від web-розробника з Кропивницького Романа Багатого, який створив Telegram-бот PetrolAlertUA, який інформує про наявність пального на АЗС.

 

enkorr.ua